Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 27.08.2010, 19:35
szymkowiak nie miał zbliżenia i powtórki w zwolnionym tempie, a manu to wywraca się co chwila, za każdym razem efektowniej. w ogóle conajmniej 50% fauli w polskiej lidze to wymuszenia
Odpowiedz cytując