Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2044
Stary 27.08.2010, 19:28
Belchatow gra calkiem calkiem, licze ze cos jeszcze wepchna. Sprawiedliwie trzeba jednak dodac, ze bramki dla GKS nie powinno byc, chwile wczesniej byl faul na Manu, ktorego sedzia nie odgwizdal, poszla kontra i gol :]
Odpowiedz cytując