Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
2044
27.08.2010, 19:28
Belchatow gra calkiem calkiem, licze ze cos jeszcze wepchna. Sprawiedliwie trzeba jednak dodac, ze bramki dla GKS nie powinno byc, chwile wczesniej byl faul na Manu, ktorego sedzia nie odgwizdal, poszla kontra i gol :]
Emenems81
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Emenems81