Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 27.08.2010, 19:21
Dawno nie widziałem w polskiej lidze tak pewnego strzału głową jak teraz Żewłakowa. Chodzi o taką pewność siebie, że zdobędzie się bramkę. Kurde, po nabiegu było widać że bedzie 0:1.

Zobaczymy jak się to dalej potoczy. Legia gra nieźle.
Odpowiedz cytując