Oby Rafałek pracował tam jak najdłużej bo coś mi się wydaje że profesor podpatrzy naszego bossa i skończy raz na zawsze z polską myślą szkoleniową, a to się może skończyć środkiem tabeli
A mecz antyWisły Kielce z antyWisłą Kraków jak zwykle pod znakime WTSK
