Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2038
Stary 27.08.2010, 19:20
Oby Rafałek pracował tam jak najdłużej bo coś mi się wydaje że profesor podpatrzy naszego bossa i skończy raz na zawsze z polską myślą szkoleniową, a to się może skończyć środkiem tabeli

A mecz antyWisły Kielce z antyWisłą Kraków jak zwykle pod znakime WTSK
the end
Odpowiedz cytując