Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2034
Stary 27.08.2010, 19:13
Stadion Legii z dopingiem miażdzy Już czekam na wyjazd tam.To naprawdę było zawsze przyjemnie tam jechać ze względu na atmosferę plus teraz ten stadion...W ogóle liga zaczyna przypominać Świat. Stadiony, sproo ludzi na meczach, atmosfera. Naprawdę miło się patrzy na to wszystko.
Odpowiedz cytując