Stadion Legii z dopingiem miażdzy

Już czekam na wyjazd tam.To naprawdę było zawsze przyjemnie tam jechać ze względu na atmosferę plus teraz ten stadion...W ogóle liga zaczyna przypominać Świat. Stadiony, sproo ludzi na meczach, atmosfera. Naprawdę miło się patrzy na to wszystko.