Jka narazie cracovia bardzo pieknie, 4 porazki na 4 mecze ale zostalo jeszcze 26 kolejek.
Ja tam nadal uwazam ze oni sie utrzymaja, po prostu mieli tak chujowe mecze w tych 4 kolejkach ze mozna bylo wkalkulowac 4 porazki w to. Niestety. Kluczowe beda mecze z Zaglebiem Lubin, Gornikiem Zabrze, Polonia Bytom czyli druzynami ktore jak narazie sa kandydatami do spadku. A czy Gorniki, Polonie itp beda wygrywac z Legia, Lechem i Slaskiem -nie wydaje mi sie. Tak naprawde Zydki stracily powiedzmy dopiero dwa pkt bo mogli u siebie ze Slaskiem liczyc na jeden pkt i dzisiaj w Kielcach tez, chociaz tak jak pisalem na poczatku to i te 4 porazki tez nie moga dziwic ani napawac mega optymizmem ktory mowi ze Cracovia spadnie z ligi. Troche zakrecilem

Jednym slowem czekam na dalsze mecze i glownie te potyczki miedzy kandydatami do spadku bo mimo wszystko zawsze te mecze wszystko wyjasniaja
PS A sobolewski to glupota w czystej postaci. Co koles, po prostu przyglup. Wiadomo reka byla ale jak nie ma gwizdka to sie gra, a ten ma pilke pod nogami dalej ale jebie to i sie idzie poklocic hehe