Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2023
Stary 27.08.2010, 18:31
ta, strasznie mi zal Ulatowskiego, ktory jak widac w ogole sie nie uczy na własnych bledach. W Bełchatowie miał zawsze start do dupy, kilka porazek z rzedu, i dopiero potem jego druzyny sie rozkrecaly. Oby teraz sie to nie sprawdzilo.
Odpowiedz cytując