Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 27.08.2010, 16:31
marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
Kibice Wisły to mądrzy i inteligentni ludzie, którzy w przeciwieństwie do warszawiaków znają angielski, przynajmniej w stopniu komunikatywnym. A tak w ogóle to bez jaj... mamy 2010 rok od 6 lat jesteśmy członkami UE a ty chcesz tłumacza ang....?
nie chcę przyczyniać się do flamewar'a, ale bardzo głupio to powyższe zdanie brzmi w kontekście tego, że nasi piłkarze (mimo tego, że każdy na Zachód rwie) angielskiego jednak nie znają. A to jak niektórzy kibice Wisły znają angielski widać było po kilku wiślackich wpisach na forum NAC. Już tak nie kozaczcie. Swoją drogą, w krajach, gdzie większość ludzi zna angielski dużo lepiej niż w Polsce (Japonia, kraje skandynawskie) tłumacz na język narodowy jest standardem, bo to jest język narodowy jednak. Niedociągnięcie organizacyjne z tym brakiem tłumacza - co zrobić. Trzeba unikać na przyszłość

ciekawy, swoją drogą, argument z tym członkostwem w UE - przecież Unia ma tyle oficjalnych języków, ile jest języków narodowych państw członkowskich
Ostatnio edytowane przez Zbyychu : 27.08.2010 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując