Z tymi cenami biletów to nieco przesadziliście.Po 50 euro bilety? Chyba na te lepsze miejsca. Stadion mają na 43 tysiace więc nie muszą żyłować cen biletów jak zawsze polskie kluby miały to w zwyczaju. Wystarczy, że dadzą VIP po 300-400 a resztę od 100-150 pln.To i tak duzo ale jakoś realnie.Juz widze jak caly Poznań leci zeby zoabczyć lanie od Juve za 200 plnów

Poza tym widac, że już po fazie nr 1 mogą miec 2 nokauty i tuzin goli w plecy. To raczej tłumów na rewanż za każda cenę nie zobaczą. Ale jezeli przed rewanzami mieli by 4 pkt...To inna BAJKA ;-)