Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 27.08.2010, 16:09
a po co tlumacz..tutejsze rodzynki stwierdzily ze kazdy Polak zna Angielski, wiec nikt problemu z rozumieniem miec nie bedzie
a dla tych ktorzy nie znaja Angielskiego (jest ktos taki w Polsce?) konferencja z napisami http://www.youtube.com/watch?v=hlOqdNoVcb4
Odpowiedz cytując