KaSzTaN napisał(a):

Widać po co sa te podnosniki na Reymana za C... ja sie dobrze przypatrzyc na kamerce, to zakladaja tam szyby? Na pewno widać jakies ramy z tylu..
PS Kamerka nr 5... cos pajaki ja lubia, teraz jakas walka
|
tak masz racje wkładają tam ramy do szyb w ok 1/3 są już włożone dziś przechodziłem w okolicach stadionu dlatego mogę to potwierdzić