Wyświetl pojedynczy post
famul
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków P.N.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14415
Stary 27.08.2010, 15:39
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Widać po co sa te podnosniki na Reymana za C... ja sie dobrze przypatrzyc na kamerce, to zakladaja tam szyby? Na pewno widać jakies ramy z tylu..

PS Kamerka nr 5... cos pajaki ja lubia, teraz jakas walka
tak masz racje wkładają tam ramy do szyb w ok 1/3 są już włożone dziś przechodziłem w okolicach stadionu dlatego mogę to potwierdzić
Odpowiedz cytując