Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5811
Stary 27.08.2010, 15:26
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Lech ma szanse namieszać w tej grupie i nie nawiąże walki jedynie z Man City, o awans będzie bardzo ciężko, ale nie takie rzeczy w piłce się zdarzały. Przypomnę tylko, że 90% forumowiczów przed dwumeczem z Dnipro stawiało na gładką porażkę Lecha
Juve jest jednak "trochę " lepsze od Dnipra ..
Odpowiedz cytując