|
Senior Member
Offline
|
#5811

27.08.2010, 15:26
|
Zieniu17 napisał(a): 
Według mnie Lech ma szanse namieszać w tej grupie i nie nawiąże walki jedynie z Man City, o awans będzie bardzo ciężko, ale nie takie rzeczy w piłce się zdarzały. Przypomnę tylko, że 90% forumowiczów przed dwumeczem z Dnipro stawiało na gładką porażkę Lecha
|
Juve jest jednak "trochę  " lepsze od Dnipra ..
|
|