Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5806
Stary 27.08.2010, 14:42
Zysk marketingowy jest ogromny. Zazdroszczę im tej przygody. To coś nawet lepszego od przyjazdu Barcelony, czy Tottenhamu do nas. Szkoda tylko, że zyskają tak dużo pieniędzy przy tym, bo nie oszukujmy się - jeśli w pierwszych czterech kolejkach złapią mecze z City i Juve u siebie, to naprawdę sporo na biletach zyskają, gdyż zanosi się na komplet widzów.

Edit: Ah, terminarz się już pojawił, czyli po trzech kolejkach 1 punkt.
Odpowiedz cytując