Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 27.08.2010, 14:20
Moze mi ktos powiedziec GDZIE oni jedzą te wspolne sniadania i obiady? I kto i gdzie im to gotuje? Jakby nie było, sala na 30 osób musi byc dosc spora... no i kuchnia równiez, chyba ze wszystko przywozi catering
Odpowiedz cytując