Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17887
Stary 27.08.2010, 14:09
Mistel napisał(a):Wyświetl post
I dodam jeszcze że lepiej wsiąść w ten o 13:34, bo 15 jedzie tam 26 minut, to akurat będziesz 45 minut przed meczem żeby spokojnie miejsce zająć. Następny jedzie o 14:00.
musze jechac duzo wczesniej, by kupic bilet, zresztą muszę jeszcze coś zalatwic ale dzięki wielkie za informacje i dobre chęci
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując