Mistel napisał(a):

|
I dodam jeszcze że lepiej wsiąść w ten o 13:34, bo 15 jedzie tam 26 minut, to akurat będziesz 45 minut przed meczem żeby spokojnie miejsce zająć. Następny jedzie o 14:00.
|
musze jechac duzo wczesniej, by kupic bilet, zresztą muszę jeszcze coś zalatwic

ale dzięki wielkie za informacje i dobre chęci
