|
Manchester City dla mnie to jeden z niewielu faworytów do wygrania LE w tym sezonie. Ale tak czy siak, przed Lechem same korzyści, wiadomo jakie.
EDIT: Całkiem możliwe, że Canal + zapłaci Lechowi za udział w LE, bo to promocja Ekstraklasy, produktu Canal +. Za to od Polsatu Lech chyba nie dostanie nic, bo prawa telewizyjne są w dyspozycji UEFA i to ona pobiera profity. Za to Lech dostaje na dzień dobry 900 (lub 600 wg Kołtonia) tys. euro za sam udział - o wiele więcej niż gdyby sam dysponował prawami do transmisji. Aczkolwiek przy TAKICH rywalach, to nie wiem, czy Lechowi bardziej nie opłacałoby się samemu sprzedawać prawa do transmisji. Tak czy siak, to niemożliwe.
Ostatnio edytowane przez nicolas : 27.08.2010 o godz. 14:09.
|