sessegnon napisał(a):

A od Canal+ z jakiej paki? Chyba o czymś nie wiem, albo poprostu pomyliłeś ich z Polsatem
|
Nie pomyliłem z Polsatem. Gdzieś czytałem,że Canal+ wypłaca 2 mln za FG LM i 1 mln za FG LE. Jak 2 lata temu Lech wchodził do FG PUEFA to dostał ten milion złotych.