Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5797
Stary 27.08.2010, 14:05
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
A od Canal+ z jakiej paki? Chyba o czymś nie wiem, albo poprostu pomyliłeś ich z Polsatem
Nie pomyliłem z Polsatem. Gdzieś czytałem,że Canal+ wypłaca 2 mln za FG LM i 1 mln za FG LE. Jak 2 lata temu Lech wchodził do FG PUEFA to dostał ten milion złotych.
Odpowiedz cytując