Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 27.08.2010, 13:56
Wisła - Polonia Bytom 5:0 (3:0)

Skład: Jovanic - Cikos, Cleber, Chavez, Diaz - Kirm, Paljic, Sobolewski, Małecki - Rios, Żurawski
Zmiany: Boguski, Pa.Brożek, Pi.Brożek
Bramki: Rios x2, Kirm, Cleber, Pa.Brożek
Ostatnio edytowane przez woocashx : 27.08.2010 o godz. 14:06.