Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5794
Stary 27.08.2010, 13:54
Znany jest już terminarz grupy Lecha? Bo trzeba pamiętać że im później będzie grał Lech u siebie z Juve i Man City tym dla nich gorzej bo po paru klęskach (nie oszukujmy się, sportowo odstają i to sporo) zainteresowanie nie będzie takie duże.

Co innego mieć:
Lech - Juve
Salzburg - Lech
Lech - Man City

a co innego:
Juve - Lech
Lech - Salzburg
Man City - Lech
Lech - Man City
Lech - Juve
Salzburg - Lech, gdzie po hipotetycznych porażkach po 3-0 we Włoszech i w Anglii kibice już nie będą tak biec na stadion (vide nasz mecz z Barceloną w 2008 roku).
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując