Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qqbaa
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline
#
17886
27.08.2010, 13:37
Mam pytanie czy jutro jest otwarty urząd miasta na wielickiej ? Nie wiem gdzie to sprawdzić. Ewentualnie do której godziny dzisiaj ?
qqbaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qqbaa
Znajdź inne posty napisane przez qqbaa