Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Romantyk88
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
14413
27.08.2010, 13:31
Gdyby tak wygladala gwiazdka to bym stracił całkowite zaufanie do włodarzy Krakowa
Mogli by już otworzyć dla kibiców trybune C na mecz Reperzentacji..granie przy dwóch trybunach imho sie mija z celem.
Romantyk88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romantyk88
Znajdź inne posty napisane przez Romantyk88