Wyświetl pojedynczy post
Romantyk88
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14413
Stary 27.08.2010, 13:31
Gdyby tak wygladala gwiazdka to bym stracił całkowite zaufanie do włodarzy Krakowa Mogli by już otworzyć dla kibiców trybune C na mecz Reperzentacji..granie przy dwóch trybunach imho sie mija z celem.
Odpowiedz cytując