Legia, nie Legła chlopczyku. "sztama" jak to nazywasz jest od dawna. Przyjazd na turnieje kibicow,flagi na meczach, jezeli istnieje taka mozliwosc wspolne kibicowanie w meczach pucharowych i ligowych. Jest to prawdziwa "sztama" kibicow, a nie wymysl gazet. Moze nie jest to imponujace jesli chodzi o ilosci, ale wiemy jaka odleglosc dzieli kibicow obu klubow.
Wracajac do meritum. Lech swoje zarobi, zagra z ciekawymi druzynami i mam nadzieje zmeczy sie konkretnie
