Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5784
Stary 27.08.2010, 13:19
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Legła ma sztame z Juve(od kiedy)to bym sie nie zdziwił jakby Polonia Warszawa miała sztame z Manchester City

Legia, nie Legła chlopczyku. "sztama" jak to nazywasz jest od dawna. Przyjazd na turnieje kibicow,flagi na meczach, jezeli istnieje taka mozliwosc wspolne kibicowanie w meczach pucharowych i ligowych. Jest to prawdziwa "sztama" kibicow, a nie wymysl gazet. Moze nie jest to imponujace jesli chodzi o ilosci, ale wiemy jaka odleglosc dzieli kibicow obu klubow.

Wracajac do meritum. Lech swoje zarobi, zagra z ciekawymi druzynami i mam nadzieje zmeczy sie konkretnie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując