Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Miichał
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
5781
27.08.2010, 13:17
sevenheaven
napisał(a):
a dolicz do tego premie od Uefa, nie są takie duże, ale milion, dwa napewno wpadnie, nie mówiąc o transmisjach .. wg mnie kolejne 5 milionów ;/
Na transmisjach Lech nie zrobi więcej bo oddał je UEFA
Miichał
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miichał
Znajdź inne posty napisane przez Miichał