Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5775
Stary 27.08.2010, 13:13
Legia ma sztame z Juve(od kiedy)to bym sie nie zdziwił jakby Polonia Warszawa miała sztame z Manchester City
Ostatnio edytowane przez Krissu : 27.08.2010 o godz. 13:41.
Odpowiedz cytując