Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5770
Stary 27.08.2010, 13:09
Jak widać czasem wystarczy ślamazarnie zapierdalać (i mieć trochę szczęścia) , aby później zbierać całkiem niezłe plony.
Mecze z Juve i Man City , to gwarantowany komplet na nowym stadionie(jeżeli chodzi o frekwencję klubową , to będą to wyniki dawno nie osiągane na polskich stadionach) , co oznacza napływ gotówki , nowych kibiców , oraz ( przy ewentualnym braku kompromitacji sportowej) rozkręcenie ,,mody'' na Lecha.
Z kibicowskiego punktu widzenia wyjazdy do Turynu i Manchesteru też całkiem ciekawe.
Mam tylko nadzieję , że kadrowo nie wytrzymają i na finiszu rundy jesiennej będą już gdzieś w okolicach - 12 pkt do lidera/ów
Ostatnio edytowane przez Mareq : 27.08.2010 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując