Pod względem sportowym to będe zaskoczony jak Lech ugra chociaż 1 punkt.Klasy Juventusu i Manchesteu City chyba nie trzeba przedstawiać nikomu,ale mało kto teraz mówi o austriackim RedBull Salzburg,a grają tam naprawdę konkretni gracze typu Zarate,Nelisse,Boghossian,Pokrivac czy Svento.Tak więc Lech raczej odpadnie i zdobycie chociażby punktu z którąkolwiek z tych drużyn byłoby ogromnym sukcesem Poznaniaków.Na plus na pewno doświadczenie jakie zdobędą piłkarze Lecha w meczach z tak silnymi rywalami.Również atrakcje dla kibiców naprawdę konkretne i zakładając,że w jakiejkolwiek grupie Kolejorz by nie wylądował i tak by odpadł,to ta przysłowiowa "Grupa Śmierci" to najlepsze co ich spotkało. Zapewne ponad 40-tysięczny stadion Lech bedzie wypelniony co do jednego miejsca
