|
Wyjazdy świetne. Blisko do Salzburga, troszkę dalej do Turynu, najdalej do Manchesteru, ale co to za odległości w XXI wieku. Sportowo można coś ugrać, ale będzie ich musiał pan treneiro przygotować na dużą dawkę biegania. Też im zazdroszczę, w tym roku nasza plejada gwiazd się nie popisała.
|