Wyświetl pojedynczy post
Kondipr
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: zNieNacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5747
Stary 27.08.2010, 12:50
Najbardziej wymarzona grupa pod względem marketingowym o jakiej mógł marzyć Lech. Bardzo się ciesze, że takie drużyny pojawią się w Polsce. MC i Juve nie trzeba reklamować. Salzburg to drużyna, która co roku powinna grać w LM ale niestety zawsze jakieś fatum jest nad nimi. Wielki klub z mocnymi zawodnikami i wielkim sponsorem. Na początku budowania jego potęgi trenerem był sam Giovanni Trapattoni.
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując