Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14412
Stary 27.08.2010, 12:27
Widać po co sa te podnosniki na Reymana za C... ja sie dobrze przypatrzyc na kamerce, to zakladaja tam szyby? Na pewno widać jakies ramy z tylu..

PS Kamerka nr 5... cos pajaki ja lubia, teraz jakas walka
Odpowiedz cytując