Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
17882
27.08.2010, 12:01
witam
chciałabym się dowiedziec jakim tramwajem lub autobusem dojade spod galerii krakowskiej pod stadion hutnika..z góry dzięki za odpowiedź
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW