Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry
Offline
#
864
27.08.2010, 11:45
Wisła - Polonia Bytom 4:1
(2:0)
Skład
: Jovanic - Cikos, Cleber, Bunoza, Junior Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Paljic - Rios, Żurawski
Zmiany
: Kirm, Wilk, Paweł Brożek
Bramki
: Rios, Paweł Brożek, Małecki, Kirm
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Ala1955
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ala1955
Znajdź inne posty napisane przez Ala1955