Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5721
Stary 27.08.2010, 11:10
Fakty sa takie. Amika kopie w pucharach i to w fazie grupowej-a my nie. Oni skasują kasę-a my nie. Póki co sa na innym poziomie niż my.
PS. Jak 2 lata temu pisąłem, że u nich wszystko zorganizowane a u nas burdel, to co niektórzy tzw. MODOWIE udawadniali , że to nieprawda.A jednak solidna praca zawsze przynosi efekty. A prowizorka od czasu do czasu wyjdzie.
Gratuluje im sukcesu choć styl tragiczny.
Odpowiedz cytując