Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5714
Stary 27.08.2010, 08:41
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.
Nie ma tam za bardzo słabych drużyn. Patrząc na koszyki wszędzie, jakaś fajna ekipa i piłkarsko i wyjazdowo. Może, za rok w Krakowie, też tak będziemy się cieszyć...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując