ManiekTS napisał(a):

|
Znając szczęście kuchenek, natrafia na słabe drużyny, ale oni sa tak prymitywni, ze nawet z tymi slabymi soie rady nie dadzą.
|
Nie ma tam za bardzo słabych drużyn. Patrząc na koszyki wszędzie, jakaś fajna ekipa i piłkarsko i wyjazdowo. Może, za rok w Krakowie, też tak będziemy się cieszyć...