Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kundzio
Junior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 26.08.2010, 22:25
Witam, w sobotę będę w Krakowie (głupio się przyznać ale pierwszy raz w życiu) i bardzo chciałbym pójść na mecz z Polonią, co bym musiał zrobić aby się dostać na stadion ? Gdzie wyrobić kartę kibica ? etc.
Odpowiedz cytując