Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kundzio
Junior Member
Od: 01.2005
Offline
#
3001
26.08.2010, 22:25
Witam, w sobotę będę w Krakowie (głupio się przyznać ale pierwszy raz w życiu) i bardzo chciałbym pójść na mecz z Polonią, co bym musiał zrobić aby się dostać na stadion ? Gdzie wyrobić kartę kibica ? etc.
kundzio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kundzio
Znajdź inne posty napisane przez kundzio