|
bo gdybys czytal co pisze to bys zrozumial... "takie mecze sie zdarzaja".. a akurat trafili na Dnipro ktore ma spory kryzys i sa bez formy, my tez walczylismy jak rowny z rownym nie tak dawno z Tottenhamem... ktore teraz zajmuje czolowe lokaty w Anglii.. i jak to madralo wytlumaczysz? zrozum ze mecz meczowi nierowny , dlatego na 10 meczow Dnipro 7 wygraloby bez wiekszego wysilku, gdyby przed Amika stanal Dnipro.. a nie kilkunastu pilkarzy przezywajacych krzyzys na ktorych ciazy presja od paru tygodni
|