Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5674
Stary 26.08.2010, 21:20
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.
Już z Dnipro miał być pogrom. Nie ma co gdybać, mogą w lidze puchnąć a mogą golić ogórków co tydzień.
the end
Odpowiedz cytując