Wyświetl pojedynczy post
mikesz
Junior Member
 
 
Od: 03.2010
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5668
Stary 26.08.2010, 21:14
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.
Bo przecież mistrza zdobywa się po to by potem szybko odpaść z pucharów i nie zdychać w lidze.
wafle? nie, dziękuję
Odpowiedz cytując