Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
mikesz
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: shuty
Offline
#
5668
26.08.2010, 21:14
Gwiaździsty
napisał(a):
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Amika wykończy się w grupowych rozgrywkach i w lidze zdechnie.
Bo przecież mistrza zdobywa się po to by potem szybko odpaść z pucharów i nie zdychać w lidze.
wafle? nie, dziękuję
mikesz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikesz
Znajdź inne posty napisane przez mikesz