Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5653
Stary 26.08.2010, 20:32
Teraz pytanie czy Lech powinien odpaść ci nie byłoby tej gadki o obronie honoru polskiej piłki czy przejść i się zbłaźnic w LE, a w dodatku rozegrać kilka meczy które nie pomogą im w Ekstraklasie
Odpowiedz cytując