Wyświetl pojedynczy post
voy2s
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: N 40*01' E 20*12'

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14393
Stary 26.08.2010, 19:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To to już jest kwestia gustu i tak byśmy mogli o tym debatować gdyby to było porządnie zrobione a to co jest teraz, bez kitu - jest to to komuna w czystej postaci.Od początku nie liczyłem na wiel e ale że tak to można spierdzielić to mi do łba nie przyszło, zresztą to nie tylko to = wjazd karetek przez okragląk , wymyślił by to kto? ,najdroższe miejsca na stadionie z których murawy nie widać...Nalezy się chyba tylko cieszyć że boisko jest trawiaste a nie betonowe i że krzesełka są przodem do murawy a nie tyłem
Nie gadaj bo jeszcze się okazać może, że nie wszystko stracone, wszak na jednej trybunie montowanie krzesełek dopiero przed nami
Odpowiedz cytując