1q2 napisał(a):

To to już jest kwestia gustu i tak byśmy mogli o tym debatować gdyby to było porządnie zrobione a to co jest teraz, bez kitu - jest to to komuna w czystej postaci.Od początku nie liczyłem na wiel e ale że tak to można spierdzielić to mi do łba nie przyszło, zresztą to nie tylko to = wjazd karetek przez okragląk , wymyślił by to kto ? ,najdroższe miejsca na stadionie z których murawy nie widać...Nalezy się chyba tylko cieszyć że boisko jest trawiaste a nie betonowe i że krzesełka są przodem do murawy a nie tyłem
|
Nie gadaj bo jeszcze się okazać może, że nie wszystko stracone, wszak na jednej trybunie montowanie krzesełek dopiero przed nami
