Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14390
Stary 26.08.2010, 18:36
Nie byłoby problemu z elewacją, gdyby beton był dobrej jakości.
Ładny beton, bez zacieków jest lepszy od malowania i wykładania płytkami. Ale jaki jest ten beton, każdy widzi.
Odpowiedz cytując