Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14387
Stary 26.08.2010, 18:17
kot napisał(a):Wyświetl post

No i ten przepiękny napis w stylu tablicy z budynku siedziby KW PZPR
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybuny_E/39569/
A tutaj dla porównania, napis na stadionie przy Kałuży
http://i38.tinypic.com/311rngk.jpg
to jest naprawde porażka nawet takie szczegoly potrafia spitolic na szubienice z tym Majchrem i innymi ...
Odpowiedz cytując