Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#848
Stary 26.08.2010, 17:49
Wisła - Polonia Bytom 3:0 (1:0)

Skład: Jovanić - Cikos, Cleber, Chavez, Diaz - Małecki , Wilk,Jirsak, Paljic - Rios, Paweł Brożek
Zmiany: Kirmi, Boguski, Żurawski

Bramki: Małecki ,RIos, Brożek Paweł
WIERNY ZAWSZE WIŚLE