Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
847
26.08.2010, 17:41
Wisła - Polonia Bytom
Skład: Jovanić - Cikos, Chavez, Cleber, Diaz - Kirm, Sobolewski, Paljić - Małecki, Paweł Brożek, Rios
Zmiany: Garguła, Piotr Brożek, Żurawski
Wynik: 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Rios
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07