Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33981
Stary 26.08.2010, 15:25
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Klasowy, rosły napastnik jest w tej chwili najpilniejszą naszą potrzebą. Brożkowi mógłbym wybaczyć nieskuteczność, gdyby chociaż starał się walczyć i pokazywać na pozycjach. Będąc wysuniętym napastnikiem powinien grać na linii z obrońcami i wymuszać od środkowych pomocników prostopadłe podania. Nie wiem dlaczego Brożek biega tak jakby miał spętane nogi, a do tego nie dość, że jest mało dynamiczny, to jeszcze prezentuje taktyczne dno. Nie wiem, czy taka postawa to skutek słabego zdrowia czy też olewactwa. Pewne jest tylko, to że Wisła potrzebuje skutecznego napastnika, który jest w stanie przynajmniej jako tako powalczyć w powietrzu. Na chwilę obecną takiego nie posiadamy.
Do tego posta dodałbym tylko, że nie jest to "marzenie" naszego byłego trenera, a realna potrzeba, która jeśli nie w tym, to w następnym oknie musi zostać zaspokojona.
Odpowiedz cytując