Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 8.
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
845
26.08.2010, 14:51
Wisła-Polonia Bytom 3:0 (1:0)
Skład:Jovanic-Singlar,Chavez, Bunoza,Diaz-Paljić,Wilk,Garguła,Małecki-Paweł Brożek, Rios
Zmiany-Zurawski,Kirm,,Jirsak
Bramki:Rios ,Paljić ,Małecki
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys