Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Romantyk88
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
14373
26.08.2010, 13:37
Nawet nie chodzi o to...Jak można oddawać stadion NOWY STADION WISŁY bez użytkowania nowej trybuny? To jest naprawdę śmieszne. A Argumenty Majchrowskiego że "nie będziemy otwierać stadionu z trzema trybunami jak w innych miastach" są prześmieszne.
Romantyk88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romantyk88
Znajdź inne posty napisane przez Romantyk88