Wyświetl pojedynczy post
Romantyk88
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14373
Stary 26.08.2010, 13:37
Nawet nie chodzi o to...Jak można oddawać stadion NOWY STADION WISŁY bez użytkowania nowej trybuny? To jest naprawdę śmieszne. A Argumenty Majchrowskiego że "nie będziemy otwierać stadionu z trzema trybunami jak w innych miastach" są prześmieszne.
Odpowiedz cytując