Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14361
Stary 26.08.2010, 11:36
Ej wie ktoś czy na mecz z koroną będą juz szatnie pod a i b? Czytam ten artykuł i nie wiem czy śmiac się czy płakac. http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23798
Odpowiedz cytując