Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14357
Stary 26.08.2010, 10:59
Żadnego odbierania tymczasowych rozwiązań.Niech ich ręka boska broni. Nie ma lepszej okazji żeby nagłośnić na całą Polskę tą stadionową kompromitację. To jest gwiazdka z nieba dla nas. A już JM i JN myśleli że tylko sprawą się intesuje kilku kibiców, radny i jeden dziennikarz .Zacierali ręcę, wymyślali brutalne teorie, dworowali i podśmiechiwali....a tu nagle zonk. Którz by się spodziewał w lipcu i na początku sierpnia że 7 września jest jakiśs mecz, kto by pośpieszał pracowników i gonil terminy .Wyobraźnia na dalej niz 2 tygodnie przerasta wszystkich w UM w tym króla i królową. Nagle szok,paraliż, tego nie ma , tamtego nie ma, co tu zrobić,moze zwalic na Wisłę,ale jak kiedy umowy nie ma. Nie ma bata JM coś już wymysli żeby to nie on był winny.Wierzę w niego .Nie z takich tarapatów już wychodził (myślę że z ministrem Klichem i skautem Kapką stworzyli by niezatapialne polskie trio- ale to tak na marginesie)
Odpowiedz cytując