Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14354
Stary 26.08.2010, 10:47
Tak jak pisze Ksero87. Ja mam nadzieję, że ta organizacja meczu kadry skonczy się jednym wielkim skandalem. Tak, żeby musieli przenosić mecz gdzie indziej. Wtedy może w dziennikach ogólnopolskich siądą na Majchrowskiego i jego "budowanie".
Tylko Wisła musi co godzinę powtarzać, że nie ma nic z tym wspólnego, żadnych umów z miastem nie ma podpisanych bo nie ma stadionu.
Odpowiedz cytując