|
Tak jak pisze Ksero87. Ja mam nadzieję, że ta organizacja meczu kadry skonczy się jednym wielkim skandalem. Tak, żeby musieli przenosić mecz gdzie indziej. Wtedy może w dziennikach ogólnopolskich siądą na Majchrowskiego i jego "budowanie".
Tylko Wisła musi co godzinę powtarzać, że nie ma nic z tym wspólnego, żadnych umów z miastem nie ma podpisanych bo nie ma stadionu.
|