Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka
Offline
#
14353
26.08.2010, 10:44
a niech zabiorą nam organizację tego meczu.. wtedy Majcher będzie tłumaczył się przed całym krajem a nie tylko lokalnymi dziennikarzami..
ksero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ksero87
Znajdź inne posty napisane przez ksero87