Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14353
Stary 26.08.2010, 10:44
a niech zabiorą nam organizację tego meczu.. wtedy Majcher będzie tłumaczył się przed całym krajem a nie tylko lokalnymi dziennikarzami..
Odpowiedz cytując